Na co uważać?

W tym artykule dowiesz się podstawowych informacji oraz zasad w przypadku gdy zdecydujesz się na korzystanie z soczewek kontaktowych. Wszystkie przytoczone punkty są również istotne, a ich kolejność zawarta w poniższym artykule jest zupełnie przypadkowa.

– Soczewka kontaktowa jest produktem medycznym. Z tego powodu ważne jest, abyś stosował / stosowała wyłącznie te szkła kontaktowe, które zalecił Ci nosić Twój lekarz.

– Soczewka kontaktowa jest niezwykle sterylny produktem, a przy tym delikatnym. Dodatkowo znajduje się ona bezpośrednio na Twoim oku. Z tego też powodu należy bezwzględnie przestrzegać terminów noszenia soczewek.

– Niezwykle ważny elementem w przypadku korzystania z soczewek kontaktowych jest odpowiednia pielęgnacja soczewek, przy wykorzystaniu zalecanego przez swojego lekarza płynu do soczewek.

– Pamiętaj, że Twój specjalista jest nieomylny. Jeśli odczuwasz dyskomfort w przypadku przepisanych przez niego soczewek – skontaktuj się z nim w celu ewentualnej zmiany wybranych szkieł kontaktowych.

No Comments, Be The First!