Soczewki Cooper Vision również dla astygmatyków

soczewki Biofinity Toric

Firma Cooper Vision zajmuje czołowe miejsce w produkcji soczewek, które są przeznaczone dla astygmatyków. Toryczne szkła kontaktowe tej firmy cechują się wysokim komfortem noszenia i dużym nawilżeniem. Biokompatybilny materiał zastosowany w soczewkach typu Procelar sprawia, że są one doskonale tolerowane przez ludzkie oko.

Soczewki Biofinity Toric

soczewki Biofinity ToricZostały stworzone przy użyciu silikonowo-hydrożelowego materiału AQUAFORM, który doskonale przepuszcza tlen i równomiernie utrzymuje wodę w całej soczewce. Soczewki Biofinity Toric posiadają wysokie uwodnienie rzędu 48 %, a manewrowanie nimi jest bardzo wygodne dzięki jasnoniebieskiemu zabarwieniu. Cena tych soczewek w Szkla.com to: 69,99 zł.

Soczewki Proclear Toric

soczewki Proclear ToricTo wybór dla astygmatyków, którzy doświadczają łagodnego dyskomfortu związanego z odczuciem suchości oka podczas używania szkieł kontaktowych. Proclear Toric to ten typ soczewek, który jest ciągle nawilżony i uczucie pełnego komfortu może w nich trwać nawet do 12 godzin. Cena soczewek Proclear Toric w Szkla.com w opakowaniu po 6 sztuk: 139,99 zł.

Soczewki Proclear Toric XR

soczewki Proclear Toric XRSą przeznaczone dla osób z astygmatyzmem wyższym niż w porównaniu z Proclear Toric (dostępne moce cylindryczne to – 2.75 do -5.75, co 0,5). Są bardzo dobrze tolerowane przez ludzkie oko i cechują się wysokim poziomem nawilżenia. Koszt soczewek w Szkla.com: 199,99 zł.

Soczewki z rodziny Proclear kupisz tutaj.

Przeczytaj również -  Przedstawiamy soczewki Focus Dailies All Day Comfort