Acuvue – marka soczewek o wysokiej renomie

soczewki Acuvue 2

Acuvue to innowacyjna marka koncernu Johnson&Johnson, która jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży soczewki jednodniowe. Szkła codziennej wymiany od razu zyskały ogromne zainteresowanie, dzięki wygodzie i higienie, które gwarantują. Acuvue ciągle rozwija swoje technologie i wykorzystuje nowe składniki, jak przepuszczający powietrze silikonowy hydrożel, z którego zostały stworzone jednodniowe szkła tej marki.

W wersji jednodniowej

Soczewki Acuvue są idealną propozycją dla osób ceniących sobie wygodę i niezależność. Łatwo jest je założyć, więc nawet osoby, które dopiero zaczynają nosić szkła kontaktowe, mogą bez problemu umieścić je na oczach. Polecane są również dla oczu skłonnych do podrażnień. Wśród tych produktów do wyboru mamy Acuvue 1-Day Moist, Acuvue 1-Day Trueye oraz ostatnią nowość na polskim rynku, Acuvue Define, soczewki akcentujące.

W wersji dwutygodniowej

Acuvue to nie tylko soczewki jednodniowe, ale również dwutygodniowe, które wykorzystują właściwości materiałów hydrożelowych oraz silikonowo-hydrożelowych. Można je nosić przez okres dwóch tygodni w trybie dziennym lub przez tydzień w trybie przedłużonym (czyli nie zdejmując ich na noc). Wybór 2-tygodniowych szkieł Acuvue jest jeszcze szerszy niż jednodniowych i obejmuje: Acuvue Oasys, Acuvue Advance orazAcuvue 2.

Przeczytaj również -  Soczewki na stoku górskim